Sale konferencyjne

Sala konferencyjna to kolejne ważne pomieszczenie w firmach i biurach. To właśnie w sali konferencyjnej odbywają się spotkania zarządu, szkolenia, zebrania z pracownikami. Sala konferencyjna powinna więc być funkcjonalna i odpowiednio przystosowana do różnego typu spotkań.

Meble do sali konferencyjnej

Wśród mebli, które obowiązkowo powinny znaleźć się w sali konferencyjnej wymienić należy stół konferencyjny.

Stoły

Warto zacząć od tego, że stół konferencyjny musi mieć odpowiednią wielkość, należy więc zastanowić się, dla ilu osób potrzebujemy stołu i zadbać o to, by nie okazał się za mały – za mały stół uniemożliwii komfortową pracę. Poniżej przedstawiamy kilka modeli stołów konferencyjnych.

  • Stoły konferencyjne POLO

Stół konferencyjny POLO to stół na czterech nogach wyposażony w metalową ramę nośną, która podtrzymuje blat. Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Blat wykonany jest z płyty melaminowanej i ma okrągły profil. Stół będzie doskonale prezentował się w salach o różnej powierzchni.

  • Stoły konferencyjne TORO

Blat stołu wykonany jest z płyty obustronnie melaminowanej wykończonej obrzeżem PCV, stół wyposażony jest w metalowy stelaż malowany proszkowo. Szeroki, prostokątny blat roboczy umożliwia wygodne wykonywanie szeregu prac.

Stół można zakupić w komplecie z komodami, szafami i systemami mebli pracowniczych.

  • Stoły składane mobilne

Wartą rozważenia propozycją są mobilne stoły składane. Stoły wyposażone są w kółka, dzięki czemu można je w łatwy sposób przesuwać. Dużą zaletą jest również składany pionowo blat, który pozwala zaoszczędzić tak cenna w wielu przypadkach przestrzeń. Stoły są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo eleganckie.

Aranżacja sali konferencyjnej

Podsumowując, sala konferencyjna powinna być komfortowa w użytkowaniu, a zarazem elegancka i gustownie urządzona. Dobrze dobrany stół konferencyjny oraz wygodne krzesła to podstawa. Przydadzą się również pojemne szafki i regały. Warto w tej kwestii zdać się na specjalistów, którzy aranżują salę konferencyjną w sposób spełniający nasze oczekiwania, wykonają projekt, dobiorą meble, jak również dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *