Meble dla pracowników

Ergonomia i funkcjonalność to kwestie, o których obowiązkowo należy pamiętać podczas urządzania biura. Warto stworzyć dla swoich pracowników wygodną 

przestrzeń pracy. Porządne biurka to podstawa, kolejne kwestie to dobrze wyprofilowane fotele i pojemne szafki. Do wyboru mamy wiele różnych opcji. Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy zadbają o aranżację przestrzeni biurowej.

Biurka dla pracowników

Wybierać możemy między meblami w różnym stylu, nowoczesnymi i klasycznymi w różnej kolorystyce i w szerokim przedziale cenowym. Poniżej kilka propozycji:

  • Meble biurowe DUO-P

Meble biurowe DUO-P to biurka na nogach płytowych, dzięki czemu biurka są nie tylko bardzo estetyczne, ale również stabilne i trwałe. Zdecydować się tutaj można na biurka narożne, biurka typu Bench czy biurka proste. Duży wybór kształtów biurek pozwala optymalnie dopasować je do przestrzeni.

  • Meble biurowe do CALL CENTER

Są to meble mające wspólny stelaż, które sprawdzą się nawet w przypadku niewielkich powierzchni. Meble mają proste, estetyczne kształty, są bardzo funkcjonalne i umożliwiają wygodną pracę. Co ważne, do blatów można zamontować przegrody, które wydzielą strefy dla każdego pracownika i zapewnią każdemu z nich odrobinę prywatności. Przedstawione biurka główne zastosowanie znajdują w firmach zajmujących się telemarketingiem oraz telefoniczną obsługą klienta.

  • Meble biurowe DUO-X

Metalowy, malowany proszkowo stelaż biurek w kształcie litery X wygląda bardzo oryginalnie, takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w nowoczesnym stylu. Na uwagę zasługuje również funkcjonalny blat omawianych biurek. Biurka dostępne są w różnych kolorach i kształtach dzięki czemu można zakupić model, który najlepiej sprawdzi się w naszych biurze.

To tylko kilka z przykładowych rozwiązań. Przed wyborem mebli pracowniczych należy wziąć pod uwagę szereg kwestii, między innymi typ zadań wykonywanych przez pracowników, potencjał przestrzeni, niedoskonałości pomieszczenia. Warto zdać się na pomoc specjalistów, którzy zadbają, by Aranżacja biura spełniała najwyższe standardy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *