Lady recepcyjne – warto wiedzieć

Zarówno w biurze, jak i w hotelu lada recepcyjna jest pierwszym miejscem, do którego podchodzi klient, śmiało możemy ją nazwać wizytówką firmy. Warto więc zadbać o to, by lada była funkcjonalna, estetyczna i współgrała z wystrojem całego obiektu.

Meble do recepcji – o czym warto pamiętać?

W przypadku wyboru lady, jak i innych mebli do recepcji warto pamiętać o kilku kwestiach. Jakich? Podpowiadamy!

  1. Estetyka, jak już wspomnieliśmy na początku, recepcja to wizytówka firmy, musi więc doskonale się prezentować i utwierdzić klienta w przekonaniu, że 
  2. ma on odczynienia z profesjonalistami. W kwestii designu lad praktycznie nie mamy ograniczeń – zdecydować się możemy na ladę drewnianą, szklaną, kamienną, wykonaną z tworzyw sztucznych, prostą lub bogato zdobioną, w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Ważne jednak, aby nie przesadzić z kreatywnością, i zadbać o to, by lada była gustowna i współgrała ze stylem, w jakim urządzony jest cały obiekt.
  3. Funkcjonalność – pamiętać należy również o tym, że lada w recepcji powinna być funkcjonalna, pełni ona nie tylko funkcję reprezentacyjną, ale jest miejscem pracy. Zadbajmy o to, by pracownicy mogli w wygodny i komfortowy sposób wykonywać swoje zadania. Odpowiednio zaprojektowana lata sprawi, że wszelkie prace będą przebiegały sprawniej, a to z pewnością poskutkuje zadowoleniem klientów.
  4. Inne meble w recepcji – warto tutaj podkreślić, że recepcja to nie tylko lada, w recepcji powinny znaleźć się również inne meble, mowa tutaj o miejscu, w którym klienci będą mogli wygodnie poczekać. Sofa, pufy stoliczek z czasopismami to bardzo dobra inwestycja.
  5. Wymiary lady – kolejna kwestia, na której należy się skupić to rozmiar lady. Lada nie może być za mała, ani za duża, jednocześnie powinna być też dopasowana do wielkości pomieszczenia, w którym się znajduje.

Aranżacja recepcji

Aranżacja recepcji jest bardzo trudnym zadaniem, warto jednak zadbać o to, by zrobiła wrażenie na klientach, którzy odwiedzają naszą firmę. Dopracowany projekt i dobrze dobrane meble to priorytet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *